Znajdziesz nas także na:

Komunikacja


07 lutego 2020

122 pojedzie częściej? ZTM przyjrzy się rozkładowi

122 kursuje z bielańskiej pętli przy Gwiaździstej, kończąc trasę na Osiedlu Górczewska. W szczycie kursuje co dziesięć minut, po za nim jest gorzej. Mieszkańcy przyznają, że liczba kursów jest niewystarczająca.

Czytaj więcej...

06 lutego 2020

Od 10 lutego ruszają ferie zimowe. Sprawdź zmiany w komunikacji

W najbliższy poniedziałek rozpoczną się ferie zimowe. Od 10 do 21 lutego uczniowie i studenci będą odpoczywać od nauki. W tym czasie wprowadzone zostaną zmiany w kursowaniu pojazdów Warszawskiego Transportu Publicznego.

Czytaj więcej...

04 lutego 2020

Na Bielanach o zmianach w komunikacji. Przyjdź i zgłoś swoje uwagi

6 lutego odbędzie ostatnie spotkanie konsultacyjne na temat o funkcjonowania komunikacji miejskiej po otwarciu trzech nowych stacji metra na Woli.

Czytaj więcej...

31 grudnia 2019

Od piątku utrudnienia na Marymonckiej. Będą zmiany w komunikacji

W piątek, 3 stycznia ok. godz. 23.00 zmieni się organizacja ruchu na ul. Marymonckiej w związku z pracami wodociągowców. Wyłączona zostanie jezdnia w kierunku centrum pomiędzy ul. B. Podczaszyńskiego i A. Sacharowa.

Czytaj więcej...

23 grudnia 2019

Komunikacja miejska w święta

W okresie świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku w funkcjonowaniu Warszawskiego Transportu Publicznego będą wprowadzone zmiany.

Czytaj więcej...

11 grudnia 2019

Autobusy wróciły w al. Zjednoczenia

Od dziś, 11 grudnia, autobusy Warszawskiego Transportu Publicznego znowu kursują al. Zjednoczenia. Skończył się pierwszy etap przebudowy tej ulicy.

Czytaj więcej...

30 października 2019

Komunikacja w okresie Wszystkich Świętych. Sprawdź jak dojechać na cmentarze

Jak co roku w okresie Wszystkich Świętych ZTM przygotował specjalne linie docierające do nekropolii. Jak to wygląda na Bielanach?

Czytaj więcej...

26 września 2019

Maraton Warszawski na ulicach Bielan

W niedzielę, 29 września, tysiące śmiałków podejmie wyzwanie z królewskim dystansem podczas 41. PZU Maratonu Warszawskiego, przebiegną również przez Bielany.

Czytaj więcej...

25 września 2019

Metro na Targówku. Zmiany w linii 156

Od poniedziałku, 30 września zmienią się trasy autobusów na Targówku, Pradze-Północ i Białołęce. Autobusy jeżdżące nowymi trasami połączą te dzielnice z nowymi stacjami metra.

Czytaj więcej...

16 września 2019

Tramwaje wracają na Grochowską. Zmiany w bielańskich liniach

Od poniedziałku 16 września na ulicę Grochowską wracają tramwaje linii 3, 6, 22 i 26. Tramwaje Warszawskie zakończyły główne prace remontowe torowiska na tej ulicy.

Czytaj więcej...

Przejdź do strony:

1 2 3 4 5