Znajdziesz nas także na:

Komunikacja


27 kwietnia 2020

W weekend majowy metrem pojedziemy tylko do Politechniki

Warszawskie metro systematycznie unowocześnia systemy odpowiadające za bezpieczeństwo ruchu. Kolejny etap modernizacji przeprowadzimy w przedłużony weekend, 1-3 maja. Wówczas pociągi podziemnej kolei będą kursowały tylko między Młocinami a Pol

Czytaj więcej...

23 marca 2020

Pamiętaj o zmianach w rozkładzie jazdy

Od poniedziałku, 23 marca, pojazdy Warszawskiego Transportu Publicznego, z wyjątkiem pociągów SKM, kursują według sobotnich rozkładów jazdy.

Czytaj więcej...

04 marca 2020

Metro wjedzie na Wolę. Zmiany w komunikacji, dotyczą także Bielan

Już niedługo pociągi metra wjadą z pasażerami na trzy nowe stacje – Płocka, Młynów i Księcia Janusza. Od 8 do 15 marca będą trwały ostatnie prace związane z integracją systemów działającej linii oraz nowego odcinka.

Czytaj więcej...

07 lutego 2020

122 pojedzie częściej? ZTM przyjrzy się rozkładowi

122 kursuje z bielańskiej pętli przy Gwiaździstej, kończąc trasę na Osiedlu Górczewska. W szczycie kursuje co dziesięć minut, po za nim jest gorzej. Mieszkańcy przyznają, że liczba kursów jest niewystarczająca.

Czytaj więcej...

06 lutego 2020

Od 10 lutego ruszają ferie zimowe. Sprawdź zmiany w komunikacji

W najbliższy poniedziałek rozpoczną się ferie zimowe. Od 10 do 21 lutego uczniowie i studenci będą odpoczywać od nauki. W tym czasie wprowadzone zostaną zmiany w kursowaniu pojazdów Warszawskiego Transportu Publicznego.

Czytaj więcej...

04 lutego 2020

Na Bielanach o zmianach w komunikacji. Przyjdź i zgłoś swoje uwagi

6 lutego odbędzie ostatnie spotkanie konsultacyjne na temat o funkcjonowania komunikacji miejskiej po otwarciu trzech nowych stacji metra na Woli.

Czytaj więcej...

31 grudnia 2019

Od piątku utrudnienia na Marymonckiej. Będą zmiany w komunikacji

W piątek, 3 stycznia ok. godz. 23.00 zmieni się organizacja ruchu na ul. Marymonckiej w związku z pracami wodociągowców. Wyłączona zostanie jezdnia w kierunku centrum pomiędzy ul. B. Podczaszyńskiego i A. Sacharowa.

Czytaj więcej...

23 grudnia 2019

Komunikacja miejska w święta

W okresie świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku w funkcjonowaniu Warszawskiego Transportu Publicznego będą wprowadzone zmiany.

Czytaj więcej...

11 grudnia 2019

Autobusy wróciły w al. Zjednoczenia

Od dziś, 11 grudnia, autobusy Warszawskiego Transportu Publicznego znowu kursują al. Zjednoczenia. Skończył się pierwszy etap przebudowy tej ulicy.

Czytaj więcej...

30 października 2019

Komunikacja w okresie Wszystkich Świętych. Sprawdź jak dojechać na cmentarze

Jak co roku w okresie Wszystkich Świętych ZTM przygotował specjalne linie docierające do nekropolii. Jak to wygląda na Bielanach?

Czytaj więcej...

Przejdź do strony:

1 2 3 4 5