Znajdziesz nas także na:

Kultura i edukacja


04 czerwca 2020

Ogromny sukces liceum Domeyki

W Polsce jest już prawie 300 szkół średnich, które szlifują zaangażowanie społeczne oraz wspierają rozwój kompetencji proinnowacyjnych uczniów. 26 z nich jest z Warszawy, a 9 z okolicznych miejscowości.

Czytaj więcej...

21 kwietnia 2020

UKSW wybuduje nową siedzibę dla studentów medycyny

UKSW zainwestuje w budowę nowoczesnego budynku Collegium Medicum. Zgodnie z harmonogramem, pierwsi studenci rozpoczną w nim zajęcia już 2021 roku.

Czytaj więcej...

31 marca 2020

Studenci AWF angażują się w walkę z koronawirusem

W związku z pandemią koronawirusa zajęcia na uczelniach są zawieszone. Studenci AWF Warszawa nie pozostają jednak obojętni i angażują się aktywnie w działania mające na celu zapobieganie i opóźnianie rozprzestrzeniania się koronawirusa.

Czytaj więcej...

05 marca 2020

Bielańska uczelnia wstrzymuje międzynarodowe wyjazdy

Od dzisiaj do odwołania wstrzymane są międzynarodowe wyjazdy i przyjazdy pracowników, studentów i doktorantów naszego Uniwersytetu - poinformowały władze UKSW. AWF również apeluje do swoich studentów.

Czytaj więcej...

20 stycznia 2020

E-booki w stołecznych bibliotekach

Warszawa przeznaczyła 200 tys. złotych na zakup nowości książkowych w wersji elektronicznej dla warszawskich bibliotek publicznych. Można je znaleźć w specjalnie utworzonym katalogu e-literatura.

Czytaj więcej...

14 stycznia 2020

Bielańscy studenci pomogą żegludze powietrznej

Centrum Cyfrowej Nauki i Technologii UKSW oraz Polska Agencja Żeglugi Powietrznej rozpoczynają współpracę w zakresie wykonywanie ekspertyz, analiz i prac badawczych.

Czytaj więcej...

09 stycznia 2020

Znamy ranking Perspektywy 2020. Jak wypadły Bielany?

Fundacja Perspektywy już po raz 22. opublikowała swój ranking liceów i techników. Adresatami tego zestawienia są przede wszystkim uczniowie, którzy właśnie teraz decydują o wyborze dalszej ścieżki kształcenia.

Czytaj więcej...

03 września 2019

UKSW przygotowuje obchody okrągłego jubileuszu

3 września 1999 r. Sejm Rzeczypospolitej Polskiej uchwalił Ustawę powołującą Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie.

Czytaj więcej...

08 lipca 2019

Kilkumilionowe wsparcie dla AWF od Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego

Akademia Wychowania Fizycznego znalazła się w gronie laureatów konkursu Zintegrowane Programy Uczelni, zorganizowanego wspólnie przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego oraz Narodowe Centrum Badań i Rozwoju (NCBR).

Czytaj więcej...

05 lipca 2019

Patryk Vega najnowszy film "Polityka" kręcił na Bielanach

Kilka tygodniu temu ruszyła kampania promocyjna filmu "Polityka" w reżyserii Patryka Vegi. W publikowanych fragmentach czy kadrach z filmu można doszukać się kilku ciekawostek.

Czytaj więcej...

Przejdź do strony:

1 2 3 4