Znajdziesz nas także na:

Sport


10 kwietnia 2020

Hutnik Warszawa wspiera potrzebujących. Zebrano blisko 500 kg żywności dla seniorów

Hutnik Warszawa zorganizował zbiórkę żywności na rzecz Stowarzyszenia Rodzin Wielodzietnych Warszawy i Mazowsza. W akcję włączyli się kibice oraz partnerzy „Dumy Bielan”.

Czytaj więcej...

19 marca 2020

Nie korzystajmy z boisk i placów zabaw. Sport przenosi się do sieci

Władze Warszawy apelują do mieszkańców, aby z powodu rozprzestrzenia się koronawirusa nie korzystali z obiektów sportowo-rekreacyjnych w mieście. Chodzi m.in. o boiska, place zabaw czy siłownie plenerowe.

Czytaj więcej...

22 listopada 2019

Challenger Warsaw Cup 2019 Teqball w Bielany TV

Już jutro rozegrany zostanie Challenger Warsaw Cup 2019 Teqball najważniejsze mecze tylko w Bielany TV. Początek transmisji od 17:30.

Czytaj więcej...

21 listopada 2019

Hutnik organizuje międzynarodowy turniej w teqball

W najbliższy weekend Warszawa stanie się światową stolicą teqball. Najlepsi gracze w tej dyscyplinie będą rywalizować o zwycięstwo w 2. edycji Challenger Warsaw CUP Teqball. Współorganizatorem wydarzenia jest Urząd Dzielnicy Praga-Północ m.

Czytaj więcej...

12 listopada 2019

Dziś Komisja Sportu i Rekreacji w sprawie Hutnika

Nie milknie echo konfliktu na linii Burmistrz Dzielnicy Bielany - Prezes Klubu Hutnik Warszawa. Dziś odbędzie się specjalna Komisja Sportu i Rekreacji w tej sprawie. Transmisja na żywo w Bielany TV.

Czytaj więcej...

25 października 2019

Hutnik Warszawa - Wkra Żuromin [transmisja]

W sobotę, o godzinie 16.30, Hutnik Warszawa zmierzy się z Wkrą Żuromin, w meczu 12. kolejki IV ligi mazowieckiej, grupy północnej. Spotkanie odbędzie się przy ul. Obrońców Tobruku 11. Transmisja na żywo w Bielany TV.

Czytaj więcej...

23 października 2019

Hutnik Warszawa oferuje własną kawę

Z myślą o kibicach Hutnika Warszawa wyprodukowano kawę sygnowaną herbem klubu. Produkt jest w pełni naturalny i smaczny, nadający się do parzenia w ekspresie ciśnieniowym i przelewowym.

Czytaj więcej...

27 września 2019

Hutnik Warszawa - Makowianka Maków Mazowiecki [transmisja]

W sobotę, o godzinie 15.30, Hutnik Warszawa zmierzy się z Makowianką Maków Mazowiecki, w meczu 8. kolejki IV ligi mazowieckiej, grupy północnej. Spotkanie zostanie rozegrane na boisku przy ul. Obrońców Tobruku 11. Transmisja na żywo w Bielany TV.

Czytaj więcej...

26 września 2019

Maraton Warszawski na ulicach Bielan

W niedzielę, 29 września, tysiące śmiałków podejmie wyzwanie z królewskim dystansem podczas 41. PZU Maratonu Warszawskiego, przebiegną również przez Bielany.

Czytaj więcej...

21 września 2019

Bielańska Czasówka za nami

Za nami Bielańska Czasówka, wyjątkowa rywalizacja w jeździe indywidualnej na czasie rozegrana na ścieżka rowerowych na terenie naszej dzielnicy.

Czytaj więcej...

Przejdź do strony:

1 2 3 4 5 6 7 8 9