Znajdziesz nas także na:

Areszt za handel narkotykami

22 czerwca 2020, godz. 15:09  

A A A

Policjanci z wydziału kryminalnego bielańskiej komendy, zatrzymali 25-latka, podejrzanego o handel i posiadanie znacznej ilości środków odurzających. Zatrzymany usłyszał zarzuty w prokuraturze. 

- Bielańscy policjanci z wydziału kryminalnego, zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej, zauważyli jadące ze znaczną prędkością BMW. Kierujący zaparkował swoje auto przed jednym z budynków, wysiadając rozejrzał się czy nie jest przez nikogo obserwowany. Funkcjonariusze natychmiast przystąpili do działania i wylegitymowali mężczyznę. Podczas interwencji w jego samochodzie znaleźli dwie torby foliowe zamknięte próżniowo z suszem roślinnym. 25-latek został zatrzymany - informuje asp. Kamila Szulc z Komendy Rejonowej Policji Warszawa V.

I dodaje: W trakcie przeszukania użytkowanej przez niego piwnicy, ujawnili jeszcze jedną porcję narkotyku. Badania laboratoryjne wykazały, że zabezpieczone substancje to marihuana.

Po zebraniu materiału dowodowego zatrzymany został doprowadzony do prokuratury. Tam usłyszał zarzut handlu oraz posiadania znacznej ilości substancji odurzających. Na wniosek śledczych, sąd podjął decyzję o tymczasowym aresztowaniu mężczyzny na trzy miesiące. Przestępstwa te zagrożone są karą do 10 lat pozbawienia wolności.  

Nowości

04 czerwca 2020, godz. 08:08
Ogromny sukces liceum Domeyki
03 czerwca 2020, godz. 12:01
Znęcał się nad matką! Grozi mu 5 lat
01 czerwca 2020, godz. 14:39
Złodzieje kół zatrzymani!
29 maja 2020, godz. 14:58
Diler w rękach policji
26 maja 2020, godz. 07:16
Wmurowano kamień węgielny pod budowę "Strefy Bielany"

Zobacz wszystkie...

Reklama