Znajdziesz nas także na:

Bójka przy Klaudyny. Interweniowała straż miejska

08 sierpnia 2019, godz. 07:52  

A A A

Na Bielanach doszło do bójki. Zakrwawionego, pobitego do nieprzytomności mężczyznę zauważyli przechodnie. Wezwani strażnicy miejscy udzielili pomocy przedmedycznej ofierze.

Dochodziła godzina 23:00, we wtorek 6 sierpnia, gdy strażnicy miejscy z V Oddziału Terenowego otrzymali zgłoszenie, że na terenie jednej z posesji przy ul. Klaudyny awanturowało się i biło kilka osób. Uczestnicy bójki mieli uciec, ale na ziemi został jakiś człowiek. Funkcjonariusze natychmiast podjęli interwencję - czytamy w komunikacie.

Na miejscu strażnicy zastali tylko leżącego na ziemi nieprzytomnego mężczyznę, który miał zakrwawioną głowę i trudności z oddychaniem. Funkcjonariusze natychmiast wezwali karetkę pogotowia, a sami udrożnili pełne krwi usta i ułożyli ofiarę w pozycji bocznej ustalonej. Od mężczyzny nie czuć było alkoholu. Kilka minut później karetka zabrała nieprzytomnego mężczyznę do szpitala. Niestety, nikt ze znajdujących się w pobliżu zdarzenia osób nie widział zajścia i nie umiał wskazać sprawców.

fot. Straż Miejska

Reklama