Znajdziesz nas także na:

Finowie kupują mieszkania w Warszawie do 2 milionów złotych. Również na Bielanach

08 stycznia 2020, godz. 12:02  

A A A

Kodit.io to wywodzący się z Finlandii start-up, który kilka tygodni temu rozpoczął działalność w Polsce. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnej technologii, Kodit.io umożliwia szybką i wygodną, gotówkową sprzedaż mieszkania za rynkową, uczciwą cenę. Firma koncentruje się obecnie na rynku warszawskim, ale w planach ma także wejście z ofertą do innych polskich miast.

Jak podaje wtorkowy "Puls Biznesu" fiński start-up obraca mieszkaniami maksimum 3 miesiące. Interesują go nieruchomości w Warszawie i tylko w gorących lokalizacjach takich jak Śródmieście, Mokotów, Bielany, Wola w cenie nie wyższej niż 2 mln zł. Jak przyznaje w rozmowie z gazetą Tomasz Gorzycki, dyrektor zarządzający Kodit.io w Polsce: Współpracujemy na stałe z wykonawcami, dzięki temu odświeżenie lub gruntowny remont mieszkania jesteśmy w stanie wykonać w miesiąc. Cały proces od zakupu do sprzedaży mieszkania zajmuje nam maksymalnie około 90 dni

Kodit.io specjalizuje się w modelu iBuying, szybko kupując i szybko sprzedając mieszkania. Po zakupie mieszkania firma organizuje szybki remont.

Reklama