Znajdziesz nas także na:

Groźny przestępca w rękach policji

01 października 2019, godz. 11:55  

A A A

Policjanci z zespołu ds. poszukiwań z Bielan zatrzymali mężczyznę, który był poszukiwany w celu odbycia 2 lat pozbawienia wolności za rozbój. 31-latek zgodnie z dyspozycją Sądu Rejonowego dla Warszawy Woli w Warszawie został już przewieziony do zakładu karnego.

- Policjanci z wydziału kryminalnego bielańskiej komendy prowadzili działania, które w sposób szczególny były ukierunkowane na zatrzymanie osób poszukiwanych, ściganych listami gończymi. Funkcjonariusze przeprowadzili operacyjne sprawdzenia i ustalenia, pozyskali informacje i na ich podstawie dotarli do miejsc, gdzie ukrywali się poszukiwani - tłumaczy asp. Kamila Szulc z Komendy Rejonowej Policji Warszawa.

I dodaje: Kryminalni w ten sposób namierzyli mężczyznę, poszukiwanego do odbycia kary pozbawienia wolności za rozbój. 31-latek od jakiegoś czasu ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Policjanci o 6.00 rano zjawili się w budynku na jednym z bielańskich osiedli i zapukali do jego drzwi.  Mężczyzna zaskoczony wizytą policjantów został zatrzymany i doprowadzony do komendy przy Żeromskiego. Zgodnie z dyspozycją sądu trafił do zakładu karnego, gdzie spędzi najbliższe 2 lata.

Reklama