Znajdziesz nas także na:

Hutnik Warszawa oferuje własną kawę

23 października 2019, godz. 11:30  

A A A

Z myślą o kibicach Hutnika Warszawa wyprodukowano kawę sygnowaną herbem klubu. Produkt jest w pełni naturalny i smaczny, nadający się do parzenia w ekspresie ciśnieniowym i przelewowym. To kolejny element budowania rozpoznawalności marki „pomarańczowo-czarnych” w stolicy. 

Hutnik Warszawa nie przestaje zadziwiać swoich kibiców. Klub, który od ponad 60 lat z powodzeniem realizuje sportową działalność i kojarzony jest głównie z dzielnicą Bielany oraz lewobrzeżną Warszawą, kilka miesięcy temu poinformował o uruchomieniu produkcji swojego piwa w stylu PILS. Z kolei kilka tygodni temu w popularnym „okrąglaku” na Wrzecionie zainaugurowała działalność oferującą włoskie potrawy restauracja „La Finestra Hutnik”. Teraz w asortymencie klubu znalazła się w 100% naturalna, palona, ziarnista kawa.

Produkt jest efektem współpracy klubu z marką Sports Coffee, oferującą pierwszą w Polsce kawę dla sportowców. Z myślą o kibicach hutniczego zespołu przygotowaną wersje, które spełni oczekiwania zarówno fanów aktywności ruchowych, jak i zwolenników kibicowania przed telewizorem lub na stadionie.

Kawa Hutnika Warszawa charakteryzuje się wyrazistym smakiem i aromatem z wyczuwalną nutą orzechów. To co ją wyróżnia na tle konkurencji, to czekoladowy smak i jedwabista crema. 

- Po raz kolejny wsłuchujemy się w potrzeby i oczekiwania naszych kibiców. Otrzymywaliśmy wiele zapytań o możliwość produkcji własnej brandowanej kawy, dzięki której poranki będą przyjemniejsze i pozwolą żywszym krokiem wejść w kolejny dzień. Teraz za sprawę naszego produktu będzie to możliwe. Co ciekawe, jesteśmy nielicznym, o ile niejedynym klubem oferującym własną kawę – powiedział Maciej Purchała, prezes zarządu Hutnika Warszawa

Produkt można nabyć w sklepie stacjonarnym Hutnika na warszawskim Wrzecionie oraz w sklepie internetowym – www.hutnikwarszawa.pl. Dostępny jest również do kupienia na stronie producenta www.sportscoffee.eu.

Kawa dostępna jest w trzech gramaturach: 250, 500 i 1000 gram.

Nowości

22 czerwca 2020, godz. 15:09
Areszt za handel narkotykami
04 czerwca 2020, godz. 08:08
Ogromny sukces liceum Domeyki
03 czerwca 2020, godz. 12:01
Znęcał się nad matką! Grozi mu 5 lat
01 czerwca 2020, godz. 14:39
Złodzieje kół zatrzymani!
29 maja 2020, godz. 14:58
Diler w rękach policji

Zobacz wszystkie...

Reklama