Znajdziesz nas także na:

Już w sobotę Bielańska Czasówka

20 września 2019, godz. 07:09  

A A A

21 września już po raz drugi odbędzie się Bielańska Czasówka by ŻTC BIKE RACE, wyjątkowa rywalizacja w jeździe indywidualnej na czas.

W ostatnim tegorocznym akcencie kolarskim przygotowanym przez ekipę ŻTC BIKE RACE na uczestników czeka rywalizacja w jeździe indywidualnej na czas. Dystans do przejechania jest krótki 5,6 km, ale bardzo wymagający technicznie. Zawodnicy rywalizować będą na nadwiślańskich ścieżkach rowerowych, zaczynając na wysokości Centrum Olimpijskiego z finiszem przy Moście Marii Skłodowskiej-Curie.

Wystartować może każdy, zapraszamy wszystkich sympatyków kolarstwa od amatorów po wytrawnych zawodników, prowadzić będziemy dwie klasyfikacje – dla rowerów dowolnych  i dla rowerów szosowych lub czasowych. Bielańska Czasówka to niepowtarzalna formuła rywalizacji w jeździe indywidualnej na czas, której nie ma nigdzie indziej. Warto w sobotę być z nami – zachęca do udziału w zawodach rozgrywanych na warszawskich Bielanach, dyrektor cyklu ŻTC BIKE RACE, Wojciech Pawelec.

Organizatorem imprezy sportowej jest Żyrardowskie Towarzystwo Cyklistów. Bardziej szczegółowe informacje dotyczące zawodów znajdują się pod adresem www.ztc.pl. 

 

Nowości

17 października 2019, godz. 06:57
Przed nami XIV sesja Rady Dzielnicy Bielany
15 października 2019, godz. 07:34
Sejmowe ławy nie dla bielańskich radnych
14 października 2019, godz. 11:51
Bielany głosowały. Znamy wyniki wyborów w dzielnicy
11 października 2019, godz. 07:19
Archeolodzy z Bielan na wyspie Rab
10 października 2019, godz. 15:59
17-latek zatrzymany za posiadanie narkotyków

Zobacz wszystkie...

Reklama