Znajdziesz nas także na:

Nominacje profesorskie dla wykładowców UKSW

02 grudnia 2019, godz. 07:08  

A A A

Prof. Grażyna Szpor z Wydz. Prawa i Administracji odebrała od Prezydenta RP Andrzeja Dudy nominację profesorską. Tytuł profesora otrzymał również ks. dr hab. Marek Tatar z Wydz. Teologicznego.

Profesor Grażyna Szpor specjalizuje się w prawie administracyjnym, prawie informatycznym oraz prawie zabezpieczenia społecznego. Pracę doktorską obroniła w Śląskim Instytucie Naukowym w Katowicach. Stopień doktora habilitowanego nauk prawnych w zakresie prawa, specjalność: prawo administracyjne otrzymała na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego, następnie została profesorem nadzwyczajnym Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego oraz Wydziału Finansów i Ubezpieczeń Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Obecnie jest kierownikiem katedry prawa informatycznego WPiA UKSW - czytamy w komunikacie uczelni

Uroczystość w Pałacu Prezydenckim odbyła się 28 listopada. Prezydent Andrzej Duda nadał również tytuł profesora nauk teologicznych ks. prof. Markowi Tatarowi – uroczystość wręczenia nominacji odbędzie się w późniejszym terminie.

Nowości

21 stycznia 2020, godz. 10:22
Komendant Lech Bielak przechodzi na emeryturę
20 stycznia 2020, godz. 14:41
E-booki w stołecznych bibliotekach
17 stycznia 2020, godz. 12:25
Nowy sprzęt dla strażników
16 stycznia 2020, godz. 10:34
Wielogodzinne obrady Komisji Ochrony Środowiska
15 stycznia 2020, godz. 12:50
Uchwała śmieciowa do poprawy. Podwyżki dopiero od marca

Zobacz wszystkie...

Reklama