Znajdziesz nas także na:

Pomóżmy Antosiowi

15 listopada 2019, godz. 14:42  

A A A

Antoś Piotrkowicz - synek Agaty i Konrada, bielańskich funkcjonariuszy Straży Miejskiej pilnie potrzebuje pomocy przy zbiórce pieniędzy na kosztowną operację jelita grubego i zamknięcie stomii w klinice w Aachen.

- Kochani mieszkańcy Bielan i nie tylko. Na co dzień jestem strażniczką miejską, pilnuje porządku i dbam o Wasze bezpieczeństwo i Wasz święty, dobry spokój każdego dnia. Niestety, mój dziś został zakłócony, potrzebuję Waszej pomocy - apeluje mama Antosia, Agata Piotrkowicz.

Antoś cierpi na chorobę Hirschsprunga, jego jedyną szansą jest kosztowna opercja w Niemczech. Operacja, która może dać mu normalne życie.

Zbiórkę prowadzi m.in. siepomaga.pl - KLIKNIJ TUTAJ. https://www.siepomaga.pl/operacja-antka

- Mamy wyznaczony termin operacji w Aachen już na 3 grudnia! To dla Antosia ogromna szansa na zupełnie normalne życie! Bez bólu, tego fizycznego i psychicznego, bez wstydu i cierpienia… Niestety, koszt leczenia jest ogromny. Tak bardzo boimy się, że nie zdążymy zebrać tej kwoty. Nie możemy jednak się poddać, nie teraz, gdy ktoś dał synkowi szansę! Z całego serca proszę o pomoc, o ratunek dla naszego maleńkiego chłopca, którego dotknął tak okrutny los... - mówi mama Antosia.

Nie zwlekaj, pomóż i Ty!

Nowości

29 maja 2020, godz. 14:58
Diler w rękach policji
26 maja 2020, godz. 07:16
Wmurowano kamień węgielny pod budowę "Strefy Bielany"
22 maja 2020, godz. 15:22
Bielański hotel dla jaskółek
20 maja 2020, godz. 19:50
ZDM usunie bariery architektoniczne na Bielanach
11 maja 2020, godz. 08:26
Zaatakował ratownika medycznego

Zobacz wszystkie...

Reklama