Znajdziesz nas także na:

Umowa na rewitalizację obiektów Hutnika podpisana!

09 sierpnia 2019, godz. 16:17  

A A A

9 sierpnia podpisano umowę z konsorcjum INTERHALL Sp. z o.o. i Gardenia Sport Sp. z o.o., które złożyło najkorzystniejszą ofertę w przetargu na rewitalizację Ośrodka Hutnik przy ul. Marymonckiej.

Firmy zadeklarowały, że wszystkie opisane prace wykonają w maksymalnie 469 dni od dnia podpisania umowy (a jedno z zadań związane z boiskiem treningowym do 396 dni) za łączną kwotę 41,8 mln złotych brutto.

Przypomnijmy, że rewitalizacja Hutnika zakłada stworzenie całorocznej bazy treningowej dla piłkarzy z możliwością organizowania meczów piłkarskich do III ligi włącznie. Inwestycja została podzielona na cztery zadania. Boisko główne będzie trawiaste z systemem nawadniania oraz podgrzewania płyty, wyposażone w profesjonalne oświetlenie i nagłośnienie. Ponadto zostaną wybudowane zadaszone trybuny. Dwa pozostałe boiska treningowe ze sztuczną nawierzchnią będą posiadały system odwadniający, oświetlenie oraz przenośne trybuny. Dodatkowo będzie możliwość montażu powłok pneumatycznych, co umożliwi korzystanie z muraw bez względu na porę roku. Opcję montażu powłok przewidziano również na każdym z czterech kortów do tenisa ziemnego. Dla boisk i kortów powstaną nowe zaplecza szatniowo-sanitarne. Modernizacji ulegnie także teren przyległy wraz z drogami, ciągami pieszymi oraz parkingiem. Przebudowana zostanie ul. Marymoncka w celu usprawnienia wjazdu do ośrodka.

Reklama