Znajdziesz nas także na:

Wmurowano kamień węgielny pod budowę "Strefy Bielany"

26 maja 2020, godz. 07:16  

A A A

21 maja, najważniejsze osoby związane z inwestycją Strefa Bielany spotkały się przy ulicy Kaliszówka by oficjalnie wmurować kamień węgielny i podpisać akt erekcyjny.

Po niespełna pół roku od rozpoczęcia prac przy budowie Strefy Bielany nastąpiło uroczyste wmurowanie kamienia węgielnego oraz podpisanie aktu erekcyjnego. W miejscu powstawania inwestycji spotkali się, przy zachowaniu wszelkich środków higieny i bezpieczeństwa, Zarząd Kompanii Domowej, Rada Nadzorcza oraz Generalny Wykonawca.

"Strefa Bielany" znalazła się w gronie wyróżnionych, zajmując drugie miejsce w Rankingu Najlepszych Inwestycji w pierwszym kwartale 2020 roku.

Inwestycja, inspirowana kamienicami na Placu Konfederacji, stanie przy ulicy Kaliszówka i będzie posiadać 56 mieszkań o zróżnicowanych metrażach. Deweloper dedykuje swoją inwestycję głównie młodym ludziom planując specjalne udogodnienia.

Siedmiopiętrowy budynek będzie posiadać 56, bardzo ustawnych i przemyślanych pod względem rozkładu, mieszkań jedno-, dwu- i trzypokojowych o metrażach od 26 do 70 m. kw., doskonale doświetlonych, dzięki zastosowaniu w inwestycji panoramicznych okien. Do dyspozycji mieszkańców będzie dwukondygnacyjny garaż podziemny, a dodatkowym udogodnieniem jest dostosowanie mieszkań do łatwej instalacji inteligentnych systemów sterowania domem i rozwiązań eko - wpisujących się w najnowsze trendy. Bezpieczeństwo w inwestycji zagwarantuje dwustopniowy system kontroli.

Nowości

22 czerwca 2020, godz. 15:09
Areszt za handel narkotykami
04 czerwca 2020, godz. 08:08
Ogromny sukces liceum Domeyki
03 czerwca 2020, godz. 12:01
Znęcał się nad matką! Grozi mu 5 lat
01 czerwca 2020, godz. 14:39
Złodzieje kół zatrzymani!
29 maja 2020, godz. 14:58
Diler w rękach policji

Zobacz wszystkie...

Reklama