Znajdziesz nas także na:

Złodzieje kół zatrzymani!

01 czerwca 2020, godz. 14:39  

A A A

Sprawne działania bielańskich policjantów z wydziału kryminalnego doprowadziły do zatrzymania dwóch mężczyzn podejrzanych o kradzieże kół na terenie Warszawy. 20-latek i 22-latek wpadli na gorącym uczynku.

Funkcjonariusze wewnątrz pojazdu, którym poruszali się sprawcy znaleźli 2 koła z felgami aluminiowymi, narzędzia oraz nakrętki. Zatrzymani trafili do policyjnej celi. Obaj usłyszeli zarzuty kradzieży mienia. Za popełnione przestępstwa grozi im kara do 5 lat pozbawienia wolności.

- Kryminalni z Bielan odzyskali koła samochodowe skradzione na terenie Warszawy. Na gorącym uczynku podczas majsterkowania przy stojącej na cegłówkach Toyocie wpadli młodzi mężczyźni. Na widok policjantów podjęli próbę ucieczki z parkingu niestrzeżonego - wyjaśnia asp. Kamila Szulc z Komendy Rejonowej Policji Warszawa V.

Jak dodaje: 20-latek i 22-latek zostali zatrzymani. Przy jednym z nich funkcjonariusze znaleźli klucz nasadowy, a wewnątrz pojazdu, którym poruszali się sprawcy dwie opony na felgach aluminiowych odkręcone z wcześniej przygotowanej toyoty.

Co istotne operacyjni ustalili  miejsce, gdzie trafiał skradziony towar. W trakcie przeszukania jednej z posesji na terenie Bielan znaleźli komplet kół pochodzący  z przestępstwa. Z ustaleń przeprowadzonych przez funkcjonariuszy wynikało, że zatrzymany 20 -latek może mieć związek z innymi kradzieżami kół dokonywanymi w ostatnich tygodniach na terenie dzielnicy, gdzie łączna suma strat wyniosła ponad 100 tys. złotych.

Nowości

22 czerwca 2020, godz. 15:09
Areszt za handel narkotykami
04 czerwca 2020, godz. 08:08
Ogromny sukces liceum Domeyki
03 czerwca 2020, godz. 12:01
Znęcał się nad matką! Grozi mu 5 lat
29 maja 2020, godz. 14:58
Diler w rękach policji
26 maja 2020, godz. 07:16
Wmurowano kamień węgielny pod budowę "Strefy Bielany"

Zobacz wszystkie...

Reklama